Fáy András Technikumának honlapján!

Járványügyi intézkedések

2020. szeptember 1-én, kedden a Fáyban is megkezdjük a tanévet. Az első napra speciális munkarenddel készülünk, ezért kérünk benneteket, hogy az alábbi szabályok betartásával gyertek suliba.

📢 Az iskola teljes területén kötelező a védőmaszk használata!

↔️Ahol csak lehet, kötelező megtartani a 1,5 méteres távolságot is!

👨‍👨‍👦‍👦Kerüljétek az iskola előtti gyülekezést!

🧴A gyakori kézmosás ajánlott, az ehhez szükséges fertőtlenítő szappant megtaláljátok a mosdókban.

9-13. évfolyamosok:
🕗 8:00-ra érkeznek, a bejáratnál látható beosztás alapján elfoglalják a kijelölt termet.
👔Ünneplőben jönnek, hogy részt tudjanak venni az udvaron tartott évnyitón (rossz idő esetén rádiós műsor lesz).
👨‍🏫 4 db osztályfőnöki órájuk lesz, ahol mindent el fogunk mondani a koronavírus elleni védekezés szabályairól és az iskolába járásról.

14. évfolyamosok:
🕗 8:55-re érkeznek, a bejáratnál látható beosztás alapján elfoglalják a kijelölt termet.
👨‍🏫 Osztályfőnöki órájuk lesz, ahol mindent el fogunk mondani a koronavírus elleni védekezés szabályairól és az iskolába járásról, évnyitóra nem jönnek.

15. évfolyamosok:
🕗 7:15-re érkeznek, a bejáratnál látható beosztás alapján elfoglalják a kijelölt termet.
👨‍🏫 2 db osztályfőnöki órájuk lesz, ahol mindent el fogunk mondani a koronavírus elleni védekezés szabályairól és az iskolába járásról, évnyitóra nem jönnek.
⛔️ 8:55-ig el kell hagyniuk az épületet.

Kérünk mindenkit, hogy a családjára és a szeretteire gondolva, a józan ész diktálta korlátozásokat és az általános védekezési szabályokat tartsa be! Köszönjük.