Fáy András Technikumának honlapján!

Vízitúra tájékoztató

Ezúton tájékoztatjuk az érdeklődőket, – a Fáy András Műszaki Szakgimnázium tanulóit, tanárait, öreg diákjait és a túránk munkáját évek óta segítő túratársainkat – hogy idén is szándékunkban áll megrendezni – közel 40 éves hagyományt őrző – nyári vízi vándortáborunkat.

A Zagyván, a Tiszán és a Hármas Körösön lebonyolításra kerülő vízitúrát a szokásos időidőpontra, július első két hetére (július 3-tól július 12-ig) tervezzük, de a tényleges lebonyolítás időpontja az egészségügyi vészhelyzettől függően változhat, nyár közepére, vagy végére tolódhat, az sem zárható ki, hogy végül teljesen el is marad, vagy esetleg időben lerövidül.

A részvétel feltételei:
- új résztvevőknek 200m-es úszásigazolás,
- írásos szülői hozzájárulás és felelősségvállalás – amely iskolánk honlapjáról letölthető ITT,
- a részvételi díj befizetése a részletes eligazítás napjáig,
Az idén ez 22.000Ft – ami szokásosan minden költséget fedez!
- jelentkezés a Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát. e-mail címre küldött elektronikus levélben,
- a részletes eligazításon való személyes részvétel.
Az eligazítás tervezett időpontja június 29. (hétfő) 16:00 a Fáy 31-es tantermében.

Az esetleges programváltozásról az iskola honlapján értesítést fogunk közzétenni!

Huszti Tibor túravezető